Klub Radnych Samorząd dla Mieszkańców

działający w Radzie Miejskiej w Mogielnicy w kadencji 2010 - 2014

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wypowiedzi
Wypowiedzi

Wywiad z wiceprezesem PTR

Email Drukuj PDF

Na stronie internetowej polskatrenuje.pl, poświęconej sportowi amatorskiemu w Polsce ukazał się wywiad z Mariuszem Wangrynem – wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w Ringo, selekcjonerem reprezentacji Polski, wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Ringo.


 

V Światowe Igrzyska Gier i Sportów dla Wszystkich

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

W dniach od 5 do 11 lipca w litewskim mieście Siauliai (Szawle) odbyły się V Światowe Igrzyska Gier i Sportów dla Wszystkich, organizowane przez Światową Organizację Sportu dla Wszystkich (TAFISA) wraz z UNESCO pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl).

Polska była reprezentowana przez dwie delegacje wysłane na igrzyska dzięki Polskiemu Ministerstwu Sportu. Jedną z nich była reprezentacja Polskiego Towarzystwa Ringo w składzie której znalazło się pięcioro członków UKS Mogielnica: Paulina Latosiak, Paulina Wangryn, Mateusz Błach, Patryk Janicki, Mariusz Wangryn która prezentowała polską grę sportową - Ringo, grupa studentów z Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu zaprezentowała trzy spośród polskich gier tradycyjnych: Pierścieniówkę, Kapelę oraz Grele.

Więcej na stronie Uczniowskiego Klubu Sportowego w Mogielnicy. Nie mylić UKS z KS Mogielanka! Nie mają ze sobą nic wspólnego za wyjątkiem tego, że KS działa za pieniądze, z których część powinien otrzymać UKS. UKS działa społecznie nie otrzymując żadnych dotacji z gminy i mimo tego może się pochwalić naprawdę wspaniałymi osiągnięciami.

 


 

 

Dofinansowanie nauki pływania

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Miło jest nam poinformować uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących, ze Uczniowski Klub Sportowy otrzymał  dofinansowanie na NAUKĘ PŁYWANIA z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w 2011 roku w kwocie 24.000,00 zł.

Z oferty mogą korzystać wszyscy uczniowie z naszej gminy w miarę wolnych miejsc.

W  listopadzie ubiegłego roku UKS przystąpił do otwartego konkursu na dofinansowanie organizacji zajęć sportowych dla uczniów, ukierunkowanych na zdobycie umiejętności pływania, w szczególności dla uczniów zamieszkałych w miejscowościach, w których nie ma krytej pływalni.

Nasz projekt został wysoko oceniony, wynikiem czego jest przyznana dotacja!

Bezpłatna nauka pływania będzie prowadzona na pływalni w Grójcu w okresie od  marca do czerwca i od września do grudnia. Uczniowie z naszej gminy maja zapewniony bezpłatny przejazd, wstęp na basen i opiekę instruktorską.

Zgłoszenia przyjmują p. Dagmara Janicka, p. Wioleta Oziemska, p. Mariusz Wangryn.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na naukę i doskonalenie pływania!!!

Prezes UKS Mariusz Wangryn


 

Nowa strona UKS przy ZSO w Mogielnicy

Email Drukuj PDF

Przed chwilą otrzymaliśmy link do strony Uczniowskiego Klubu Sportowego działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy.

Wraz z prezesem UKS panem Mariuszem Wangrynem zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami sportowymi naszych dzieci.


 

Pomóżmy dzieciom!

Email Drukuj PDF

Wzorem minionego roku zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz
Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Kozietułach.
Stowarzyszenie W.A.R.K.A. jako organizacja pożytku publicznego użycza mam swego konta w celu zebrania 1%. W deklaracji PIT piszemy więc:
STOWARZYSZENIE W.A.R.K.A.
KRS 0000160318

a w rubryce: cel szczegółów 1% - KOZIETUŁY

Więcej ...

Z góry dziękujemy za okazane zrozumienie i wsparcie.
STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI KOZIETUŁY I OKOLIC

 Szukaj

Czytających

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 306
Odsłon : 972341

Co to było?

W czym uczestniczyli Radni w dniu 28-10-2011 ?