Klub Radnych Samorząd dla Mieszkańców

działający w Radzie Miejskiej w Mogielnicy w kadencji 2010 - 2014

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Wypowiedzi Dofinansowanie nauki pływania

Dofinansowanie nauki pływania

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Miło jest nam poinformować uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących, ze Uczniowski Klub Sportowy otrzymał  dofinansowanie na NAUKĘ PŁYWANIA z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w 2011 roku w kwocie 24.000,00 zł.

Z oferty mogą korzystać wszyscy uczniowie z naszej gminy w miarę wolnych miejsc.

W  listopadzie ubiegłego roku UKS przystąpił do otwartego konkursu na dofinansowanie organizacji zajęć sportowych dla uczniów, ukierunkowanych na zdobycie umiejętności pływania, w szczególności dla uczniów zamieszkałych w miejscowościach, w których nie ma krytej pływalni.

Nasz projekt został wysoko oceniony, wynikiem czego jest przyznana dotacja!

Bezpłatna nauka pływania będzie prowadzona na pływalni w Grójcu w okresie od  marca do czerwca i od września do grudnia. Uczniowie z naszej gminy maja zapewniony bezpłatny przejazd, wstęp na basen i opiekę instruktorską.

Zgłoszenia przyjmują p. Dagmara Janicka, p. Wioleta Oziemska, p. Mariusz Wangryn.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na naukę i doskonalenie pływania!!!

Prezes UKS Mariusz Wangryn


 

Szukaj

Czytających

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 298
Odsłon : 549898

Co to było?

W czym uczestniczyli Radni w dniu 28-10-2011 ?