Klub Radnych Samorząd dla Mieszkańców

działający w Radzie Miejskiej w Mogielnicy w kadencji 2010 - 2014

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sesje XLVII Sesja Rady Miejskiej 29 października 2013

XLVII Sesja Rady Miejskiej 29 października 2013

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 10
SłabyŚwietny 

Zaproszenie i materiały cz I.

Projekt Uchwały oraz załączniki.

Konia z rzędem temu, kto wyjaśni, dlaczego pomimo tego, że w uzasadnieniach uchwał dotyczących wiatraków stoi jak byk "Z uwagi na nasilające się protesty społeczne dotyczące budowy elektrowni wiatrowych ...", co oznacza, że uchylane są one POD NACISKIEM PROTESTUJĄCYCH MIESZKAŃCÓW, "nasz" burmistrz nagle dziękuje za szybką i zdecydowaną decyzję przewodniczącemu RM i radnym? Za co im dziękuje? Że się wreszcie wystraszyli mieszkańców i dlatego uchylili?

Powinien Pan dziękować mieszkańcom, że nie dopuścili do kolejnej bezsensownej, przynoszącej tym razem nie tylko materialne ale i zdrowotne straty "inwestycji"!!!

* * *

Nagranie z XLVII Sesji Rady Miejskiej (32min 47 sek, plik 30 MB) Troszkę "naszej władzy" na zakończenie nerwy puściły.

"Nasz" burmistrz rozpowszechnia ostatnio na tablicach, słupach i drzewach oraz w prasie lokalnej za nasze pieniądze informacje wprowadzające mieszkańców w błąd.

Że niby sprawa wiatraków jest już definitywnie zamknięta, że niby kampania wyborcza ruszyła, że uchylenie uchwał to zasługa radnych z "koalicji".

Jak wynika z wypowiedzi pani poseł Anny Zalewskiej są to ze strony burmistrza i jego radnych działania pozorowane. To jeszcze nie koniec wiatraków w Mogielnicy.

* * *

Radni otrzymali materiały dotyczące propozycji stawek podatków na 2014, które mają być rozpatrywane na Komisji Gospodarki Budżetu i Rolnictwa 7 listopada 2013 roku.


 

Szukaj

Czytających

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 304
Odsłon : 789630

Co to było?

W czym uczestniczyli Radni w dniu 28-10-2011 ?