Klub Radnych Samorząd dla Mieszkańców

działający w Radzie Miejskiej w Mogielnicy w kadencji 2010 - 2014

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Artykuły Zaproszenie Telewizja Radom

Zaproszenie Telewizja Radom

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 18
SłabyŚwietny 

Dziś (środa, 3 lipca 2013) TVRadom zrealizowała zamkniętą debatę na temat wyroku Sądu Okręgowego w Radomiu w sprawie byłego kierownika SPZOZ. Obecność swą zapowiedział poseł Marek Suski.

Poseł nie dojechał. Zatrzymały go ważne obowiązki. W tej sprawie wypowie się w swoim biurze poselskim.

Na debacie w Biurze Rady obecni byli: Burmistrz Sławomir Chmielewski, pełniąca obowiązki kierownika SPZOZ lekarz Agnieszka Grodzicka oraz radna Małgorzata Babska-Jakubczak.

Nagranie z debaty jest już dostępne na stronie internetowej Telewizji Radom http://tvradom.pl W programie pojawia się nazwisko Ścisłowski, ale chodzi o Witolda Ścisłowskiego, dyrektora szkoły, a nie o Marka Ścisłowskiego, byłego zastępcę burmistrza.

 

Jutro, 4 lipca 2013 roku około godz. 10:00 zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta na Rynek w Mogielnicy na spotkanie z dziennikarzem Piotrem Kołodziejczykiem z Telewizji Radom.

5 lipca 2013 roku o 12:00 ponownie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta na Rynek w Mogielnicy na spotkanie z dziennikarzem Piotrem Kołodziejczykiem z Telewizji Radom. Temat ten sam: opinie mieszkańców o wysokości zasądzonego wyroku.

Link do strony internetowej Telewizji Radom na której jest zamieszczony Reportaż Piotra Kołodziejczyka na temat skomplikowanej sytuacji w SP ZOZ Mogielnica.


 

Szukaj

Czytających

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 306
Odsłon : 961752

Sesje dla wszystkich

Czy sesje Rady Miejskiej powinny być dostępne dla wszystkich po południu?
 

Co to było?

W czym uczestniczyli Radni w dniu 28-10-2011 ?